לקוחות ממליצים

ניצה בהריר

הזמנו את ראשל לעיצוב של בר מצווה. מהפגישה הראשונה ראינו את המקצועיות והשימת לב לפרטים,כל מי שבא לארוע לא הפסיק להנות להתפעם ולהתלהב מכל פרט ופרט שיצרו שלמות, ממליצים בחום, משפחת בהריר

חני פישר

ראשל. את בר המצוה של חיים בני אף אחד לא שוכח. לא רק בגלל התאריך המיוחד בו נחגגה. חג הסוכות. אלא גם ואולי אף בעיקר בגלל העיצוב המדהים, של כל האולם ובייחוד הבר המתוק. הפרחים. הריחות. הצבעים. הצורות. התוצרים ובעיקר - הטעם. עיצבת והטעמת לנו אירוע שלא ישכח. בזכות טעמך הטוב והטאצ' הנכון שדרגת בר מצוה מיוחדת לאירוע עם טעם שנשאר... תודה רבה!

משפחת רז

רוני שלנו חגגה בת מצווה מיוחדת בסגנון פריז והבחירה בראשל לעיצוב בר המתוקים היתה מושלמת! הבר עוצב כחנות פטיסרי עם שיק אירופאי ראשל האלופה העמידה תצוגה מרהיבה של דברי מתיקה ממותגים אישית. האורחים התפעלו מאוד וניכר שהבר תרם לאוירה המיוחדת של האירוע שלנו. ממליצה בחום על ראשל אם אתם מעוניינים בבר מתוקים ברמה גבוהה ומדוייקת שעושה את כל הוואוו!

שוקי ותמי סלומון

"אילו פינו מלא שירה כים ושפתותינו שבח כהמון גליו" אין אנו מספיקים להודות ל"ראשל אירועים" על האירוע לביתנו אור המתוקה. היה מושקע ומדהים. רק המבין יכול להבין! עם "ראשל אירועים" מובטח לכם אירוח גם מרהיב וגם טעים! כישרון ענק עד הפרטים הקטנים. התמונות מדברות בעד עצמם... (לא נשאר פירור ?)

משפחת שיש

אין ספק ש'ראשל' זו שרביט הקסם שהקפיצה את האירוע שלנו כמה רמות מעל. בדממה. בחריצות. באסתטיקה. בסטייל. האולם שינה את פניו. ליגה אחרת של עיצוב עם ליגה אחרת של אכפתיות שילוב מנצח שמביא לתוצאה מנצחת עוד יותר.. הטעמים עודם משובחים, והמראות לא נשכחים!! אסירי תודה על אירוע מעולם אחר.

משפחת גודסלבט

כשהזמנו את ראשל לבר מצוה של בנינו ידענו שזה יהיה משהו מיוחד אבל לא ידענו עד כמה, כמה שתאירנו וחלמנו המציאות עלתה על כל דמיון השאוו שזה נתן והטעם האיכותי היה מעבר לכל הצפיות אם אתם רוצים ארוע שלא רואים כל יום זה נמצא אצל ראשל.

כללית

לגב' רחל -"ראשל" אירועים. ברצוננו להודות לך על הבר המושלם באירוע "כללית" לנשות רמת אשכול. ההשקעה הגדולה העיצוב המוקפד והטעם המעודן ניכרו ונטעמו לכל. נוכחנו לראות כי ישנם נשים שמעבר לכל יודעות לעשות מהלב ובגדול. נשמח להיות עימך יחד באירועים הבאים בקהילה. ברכה ובהוקרה, איגוד נשות רמת אשכול קופת חולים כללית מחוז ירושלים

דבורי שינקר

ראשל המדהימה, תודה על ארוע בלתי נשכח. סמכתי עלייך מהרגע הראשון ולגמרי צדקתי.הכל היה מושלם ומדויק.הבר היה מהמהם והאורחים לא הפסיקו להתפעל.משך כל הארוע לא העיזו לקלקל את הבר המושלם אבל בסוף לא נותר פרור,מה שהעיד שהיה גם טעים בטרוף.אז שוב תודה רבה רבה וללא ספק נתראה בשמחות הבאות

משפחת הר צבי

הזמנו את ראשל לעיצוב כולל של בת המצווה שלנו וכמובן לבר מתוקים וקינוחים, כבר בפגישה הראשונה הבנו שמולנו יושבת מקצוענית אמיתית, ראשל הפכה את האירוע למשהו מיוחד במינו, השקיעה בעיצוב האירוע, בעיצוב בר המתוקים ולא חסכה במגוון ובכמויות, שימת הלב שלה לפרטים הקטנים הם שעשו את האירוע שלנו למשהו כל כך מיוחד. אנו ממליצים בחום!!

רוצים למתג את האירוע בשם האישי שלכם?